Івано-Франківські студенти створили Тік-Ток-тренд на твори Тараса Шевченка


Івано-Франківські студенти створили Тік-Ток-тренд на твори Тараса ШевченкаСтуденти Університету Короля Данила спеціальності «Музичне мистецтво» і їхні друзі записали проєкт під хештегом #КобзарХХІ. Відео присвятили Шевченківським дням.

Хлопці придумали мелодію на вірш Тараса Шевченка «Думи мої, думи мої», самі зробили аранжування і зняли відео.

«Пісня вийшла дуже сучасною, танцювальною. Відео знімали на території Палацу Потоцьких, адже це стара і майже зруйнована будівля символізує Україну, яка має багаторічну історію, але ніяк не може повністю відродитися. Цілком випадково на Стометрівці учасники проєкту зустріли хлопця-бандуриста і запропонували йому знятися у відео. Студенти багато міркували над питанням, яким був би Шевченко, якби жив у сучасній Україні. І дійшли висновку, що Шевченко у наші дні боровся б за Україну, відстоював її і обов’язково був би учасником протистоянь на Майдані. Саме тому бандурист на відео – у балаклаві», – розповідає менеджер кафедри «Музичне мистецтво» Ірина Батюк.

Робота над проєктом тривала протягом двох днів. Студенти мріють, аби новий тренд у Тік-Ток підхопила молодь і аби підлітки захотіли по-новому відкрити для себе творчість Тараса Шевченка.

Відео можна переглянути за посиланням.9 Березня 2021 p.
©http://briz.if.ua/