3 березня - Міжнародний день слуху


3 березня - Міжнародний день слухуСьогодні, 3 березня 2021 Всесвітня організація охорони здоров’я відзначає міжнародний день слуху.

Метою заходів в рамках Міжнародного дня слуху є привернення уваги суспільства та фахівців на проблему порушення слуху.

За статистикою ВООЗ сьогодні у світі налічується понад 466 мільйонів людей з порушенням слуху. В тому числі 6 мільйонів людей з вадами слуху проживають в Україні При цьому їх кількість невпинно зростає.

Втрата слуху може бути не лише у людей похилого віку. Порушення слуху може бути як вродженим, так і набутим (генетично зумовленим, внаслідок перенесених захворювань, травм, лікування токсичними препаратами, впливу дуже гучних звуків тощо). Так, приблизно у трьох із тисячі новонароджених дітей фіксуються вроджені вади слуху.

За оцінкою ВООЗ, приблизно 60% випадків порушення слуху в дитячому віці можна уникнути за допомогою профілактичних заходів.

Темою цьогорічного Дня Слуху є: Скринінг. Реаблітація. Комунікація.

Не чекайте допоки Ваша дитина досягне трьохрічного віку і Ви помітите що вона відстає у мовному розвитку від однолітків.

У Центрі реабілітації дітей з порушенням слуху та мови лікарі Микола Новіцький та Марія Вутто проводять скринінг слуху за допомогою отоакустичноі емісії від самого народження та дітям будь-якого віку, що мають порушення мовлення.

За допомогою надсучасного обладнання, а саме - аудіометра Interacoustics AD-629, імпедансометра AT235h, платформи Titan, в Центрі є можливість виявити, чи є порушення слуху та на якій саме ланці порушений слуховий шлях, а разом з спеціалістами дефектологами та логопедами допоможемо якнайшвидше надати допомогу дитині, щоб вона росла та розвивалась повноцінно.

Записатись на прийом можна за телефонами: 099-73-91-682, 0342-527-754. В реєстратурі поліклініки: 0342-532-184 та на порталі за посиланням.3 Березня 2021 p.
©http://briz.if.ua/