Ліжка обласного кардіоцентру таки передадуть для лікування хворих на COVID-19 іванофранківців


Ліжка обласного кардіоцентру таки передадуть для лікування хворих на COVID-19 іванофранкіців. Фото з відкритих джерелДо 100 додаткових ліжкомісць для лікування хворих на COVID-19 іванофранківців може бути розгорнуто за рахунок ліжкового фонду Івано-Франківського обласного кардіологічного центру.

Про це розповів сьогодні в ході відеовключення у фейсбуці Івано-Франківський міський голова Руслан Марцінків.

Раніше мер нарікав на обласну владу за те, що керівництво області всупереч обіцянкам, даним у присутності головного державного санітарного лікаря України Віктора Ляшка, не поспішає виділяти ліжковий фонд кардіоцентру місту Івано-Франківську.

Втім, з його слів, вчора, 2 березня, відповідних домовленостей все-таки вдалося досягнути. «Нарешті вчора – дякую за розуміння – вдалося домовитися, що на базі кардіоцентру відкриваємо додаткові ліжка. Надіємося, що сьогодні буде дотримана ця обіцянка і ми зможемо біля Центральної міської лікарні розгорнуто додатково 50 місць, а при потребі – ще 50 місць. Тому дякую за розуміння. Вчора вдалося у такій жорсткій дискусії, але вирішити це питання з обласною державною адміністрацією», - розповів міський голова.

Як повідомив міський голова, в даний час на стаціонарному лікуванні в медичних закладах обласного центру перебувають 593 особи, хворих на коронавірусну хворобу або з підозрою на таку. З них в Центральній міській клінічній лікарні – 321 пацієнт, в Міській клінічній лікарні № 1 – 253, в тому числі 111 пацієнтів цих двох медзакладів проходять стаціонарне лікування на базі ліжкофонду Міського клінічного пологового будинку. Крім того, 19 пацієнтів з підозрою на COVID-19 перебувають на лікуванні у Міській дитячій клінічній лікарні.

При цьому, начальниця управління охорони здоров’я Івано-Франківської міської ради Марія Бойко розповіла, що у двох міських клінічних лікарнях хворі на коронавірус або з підозрою на такий в буквальному сенсі лежать у коридорах, а «ковідний» ліжкофонд Міської клінічної лікарні № 1 заповнено на 114%.

 

Фото з відкритих джерел3 Березня 2021 p.
©http://briz.if.ua/