Прикарпатка VLADA K стала новим обличчям програми на українському телеканалі


Прикарпатка VLADA K стала новим обличчям програми на українському телеканаліСпівачка VLADA K стала ведучою нової телепрограми «Kids News» на українському телеканалі «Обозреватель».

Цією новиною вона поділилась зі своїми підписниками на власній сторінці в Instagram.

«Дивіться п'ять найяскравіших подій зі світу музики, кіно, шоу-бізнесу, моди і стилю, ексклюзивні фото та відео, зіркові гості. Усе найважливіше, що відбулося за тиждень! Дізнавайся з перших вуст у моїй програмі «KIDS NEWS». Субота та неділя о 9.55, телеканал Obozrevatel TV», - пише VLADA K.

Співачка розповіла, що всього має бути 12 програм. Першою зірковою гостею стала українська акторка, блогерка та співачка Анна Трінчер. Також у першій програмі, яка вже вийшла в ефір, був репортаж, присвячений Владі, де розповідали про зйомки кліпу на пісню «Feeling Only Love», який зібрав понад мільйон переглядів.

«У мене позитивні враження, легко та приємно працюється. Вся знімальна команда була здивована від моєї професійної роботи у кадрі, мені приємно. Всі дуже класні і з задоволенням розповідають та показують знімальний процес», - ділиться враженнями VLADA K.2 Березня 2021 p.
©http://briz.if.ua/