В Івано-Франківську нагородили кращих вчителів християнської етики 2021 року


Мер Руслан Марцінків нагороджує вчителя Ліцею № 7 отця Василя СмицнюкаІвано-Франківський міський голова Руслан Марцінків своїми подяками та грошима нагородив переможця та призерів міського конкурсу «Учитель року курсу «Основи християнської етики» - 2021»

Мер особисто вручив нагороди на сьогоднішній оперативній нараді в міськвиконкомі.

Переможця та призерів конкурсу оголосив на нараді директор Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міськради Ігор Максимчук. Він нагадав, що конкурс відбувався з 8 по 12 лютого цього року з ініціативи заступниці Івано-Франківського міського голови Вікторії Дротянко та за підтримки мера Руслана Марцінківа. «Хочу наголосити, що це такий перший конкурс не тільки в місті Івано-Франківську, а й в Україні, що ще раз підтверджує, що наше місто є моральним та християнським містом. Думаю, це добрий почин і надалі ми будемо проводити подібні конкурси і розширювати вивчення християнської етики в освітніх закладах міста Івано-Франківська», - зазначив головний освітянин обласного центру.

Отже, за результатами усіх фахових випробовувань за рішенням журі перемогу у конкурсі «Учитель року курсу «Основи християнської етики» - 2021» здобув учитель Ліцею № 7 Івано-Франківської міської ради отець Василь Смицнюк. Друге і третє місце у конкурсі вибороли вчителі Католицького ліцею святого Василія Великого отець Віталій Сенько та отець Іван Луцишин відповідно.2 Березня 2021 p.
©http://briz.if.ua/