В Івано-Франківському медуніверситеті ремонтують гуртожитки


В Івано-Франківському національному медичному університеті продовжуються роботи з покращення умов проживання та навчання в університетських гуртожитках.

Про це повідомили у пресслужбі Університету.

Зокрема, як зазначається, у гуртожитку № 3 в даний час обладнують абсолютну нову систему подачі гарячої води. При цьому, як зауважив ректор ІФНМУ професор Микола Рожко, така реформа відбувається вперше з часу створення самого гуртожитку. Варто відзначити, що влітку цього року у гуртожитку № 3 відремонтували усі холи між кімнатами, поставили тумбочки для взуття, встановили металопластикові вікна, а найближчим часом відкриється перша оновлена кімната з новими меблями та ремонтом.

Аналогічний проєкт вже кілька років триває у четвертому гуртожитку. «У разі побажань від студентів, ми зробимо зміни чи доповнення, щоби все було для їхнього комфорту», — зазначає ректор. Крім того, у гуртожитку № 4 нещодавно обладнали по дві душових (чоловіча та жіноча) на кожному поверсі (раніше було всього дві душових на весь п’ятиповерховий гуртожиток), оновили усі кухні, здійснили капітальний ремонт в 11 кімнатах.

Крім того, почалися ремонтні роботи на дев’ятому поверсі у першому гуртожитку. Студентам, які не проживали під час пандемії у гуртожитках, але здійснили річну оплату, кошти повернуть або перезарахують.

Нагадаємо, у гуртожитках ІФНМУ також обладнали ізолятори для хворих на COVID-19.1 Березня 2021 p.
©http://briz.if.ua/