До підтримання карантину на Прикарпатті залучено понад півтори сотні національних гвардійців


Понад півтори сотні військовослужбовців Національної гвардії України залучені для забезпечення карантинних заходів на Прикарпатті.

Про це повідомили у пресслужбі НГУ.

Зокрема, гвардійці військової частини 1241, яка дислокується у місті Івано-Франківську несуть службу на карантинних постах. На Прикарпатті розгорнуто 16 таких постів, в тому числі 5 цілодобових.

До підтримання карантину на Прикарпатті залучено понад півтори сотні національних гвардійців. Фото: пресслужба військової частини 1241 НГУ

«Карантинні пости на території  Івано-Франківської області розпочали роботу 22 лютого. Окрім працівників поліції, рятувальників та медиків до несення служби залучено й військовослужбовців Національної гвардії України з метою надання допомоги працівникам поліції в забезпеченні громадського порядку на вищезазначених карантинних постах», – розповів заступник командира військової частини 1241 зі служби підполковник Богдан Богдан. 

Крім того, іванофранківські нацгвардійці  цілодобово охороняють громадський порядок в місці розгортання резервного мобільного госпіталю ДСНС на території Богородчанської центральної районної лікарні.

До підтримання карантину на Прикарпатті залучено понад півтори сотні національних гвардійців. Фото: пресслужба військової частини 1241 НГУ

Нагадаємо, 25 лютого підрозділи управління ДСНС розгорнули сім наметів для забезпечення діяльності карантинних постів на території Івано-Франківської області.

 

Фото: пресслужба військової частини 1241 НГУ26 Лютого 2021 p.
©http://briz.if.ua/