Укрзалізниця з 26 лютого призупиняє продаж квитків на поїзди, які прямують на Прикарпаття


Укрзалізниця з 26 лютого призупиняє продаж квитків на поїзди, які прямують на ПрикарпаттяУкрзалізниця з 26 лютого призупиняє продаж квитків на поїзди, що прямують до Івано-Франківської області та у зворотньому напрямку.

Про це йдеться на офіційному інтернет-сайті компанії.

Причина – введення з 26 лютого на Прикарпатті червоного рівня епідемічної небезпеки з відповідними карантинними обмеженнями. Як зазначається, реагуючи на епідеміологічну ситуацію, що склалася в Івано-Франківській області, Укрзалізниця з 00 год. 00 хв. 26 лютого до 12 березня 2021 року призупиняє продаж квитків у напрямку населених пунктів Івано-Франківщини та у зворотному напрямку. Продаж проїзних документів буде відновлено відразу після поліпшення епідеміологічної ситуації в регіоні.

При цьому у пресслужбі Укрзалізниці повідомили, що 24 – 25 лютого всі поїзди прямуватимуть за розкладом і зауважили, у продажу наявні ще понад 4000 квитків на 15 рейсів з Івано-Франківщини. При цьому пообіцяли за потреби надати додаткові вагони, щоб дати змогу максимально безпечно покинути регіон тим, хто вже запланував подорож.25 Лютого 2021 p.
©http://briz.if.ua/