У Ворохті хочуть знову відновити роботу канатно-крісельної дороги. Що заважає


В курортній Ворохті хочуть відновити роботу канатно-крісельної дороги в урочищі «П’ятихатки».

Обговоренню вказаного питання було присвячено нараду, яка відбулася 22 лютого у сесійній залі Ворохтянської селищної ради за участю представників селищної ради, директора Ворохтянського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» Михайла Вінтоняка та членів громадської організації «Відродження Ворохти».

В курортній Ворохті хочуть відновити роботу канатно-крісельної дороги в урочищі «П’ятихатки». Фото: пресслужба Ворохтянської селищної ради

Як повідомили у Ворохтянській селищній раді, запустити канатно-крісельну дорогу планували ще у минулому році, проте на заваді стала складна процедура отримання кадастрового номера на ділянку де знаходиться верхня станція витягу. Зі слів представника товариства «Колос» Михайла Вінтоняка, Карпатський національний природний парк вважає вказану ділянку своєю і не дає необхідного погодження.

В курортній Ворохті хочуть відновити роботу канатно-крісельної дороги в урочищі «П’ятихатки». Фото: пресслужба Ворохтянської селищної ради

Разом з тим, голова Олег Дзем’юк висловив надію що всі сторони зацікавлені у відновленні функціонування канатно-крісельної дороги. «Представники селищної влади готові до відкритого діалогу, чи підписання угод у межах чинного законодавства.... Давайте не оглядатися у минуле, беремо чистий аркуш і починаємо напрацьовувати спільне бачення щодо відновлення роботи крісельного витягу в урочищі «П’ятихатки», - відзначив очільник громади.

 

Фото: пресслужба Ворохтянської селищної ради25 Лютого 2021 p.
©http://briz.if.ua/