У квітні в Івано-Франківську зміниться маршрутна мережа громадського транспорту. Куди поїдуть автобуси


В Івано-Франківську зміниться маршрутна мережа громадського транспорту. Куди поїдуть автобуси. Фото: КП "Електроавтотранс"З 1 квітня цього року на території Івано-Франківської міської територіальної громади зміниться мережа маршрутів міського громадського транспорту.

Як повідомили в комунальному підприємстві «Електроавтотранс», відповідне рішення ухвали виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради.

Так, відповідно до нової маршрутної мережі комунальний автобусний маршрут № 40 продовжать до села Крихівці, а комунальний автобус № 55, який раніше їздив до Крихівців, тепер доїжджатиме до села Драгомирчани. Крім того, зникнуть приватні автобусні маршрути №№ 23 та 31. За їхнім маршрутом вже курсує комунальний автобус № 49, маршрут якого з 1 лютого продовжили до села Микитинці.

Разом з тим, в Івано-Франківську скасують маршрут № 43. До його зупинок можна буде доїхати комунальними автобусами №№ 27 та 33.

Поряд з цим, невдовзі планується оголосити новий конкурс на визначення перевізників за маршрутами, де закінчилася дія договорів.

 

Фото: КП "Електроавтотранс"

 23 Лютого 2021 p.
©http://briz.if.ua/