З п'ятниці Прикарпаття - в червоній карантинній зоні. Обмежать міжобласне транспорне сполучення


З п'ятниці Прикарпаття - в червоній карантинній зоні. Планується обмежити міжобласне транспорне сполучення. Фото з допису О.Немчінова у телеграміНа Прикарпатті вже цієї п’ятниці будуть посилені карантинні обмеження.

Відповідне рішення ухвалила сьогодні на своєму позачерговому засіданні Державна комісія з питань техногенно-екологічно безпеки та надзвичайних ситуацій. Засідання відбувалось під головуванням Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля.

Як повідомив у телеграмі Міністр Кабінету Міністрів України Олег Немчінов, комісія, зокрема, ухвалила, запровадити в Івано-Франківській області з 00.00 годин 26 лютого 2021 року червоний режим епідемічної небезпеки. «Також комісія вирішила: Івано-Франківській обласній державній адміністрації організувати контрольно-пропускні пункти на в’їздах-виїздах на території області та забезпечити проведення температурного скринінгу, опитування осіб щодо наявності у них респіраторних симптомів, чергування бригад екстреної медичної допомоги, працівників національної поліції та державної служби з надзвичайних ситуацій. При наявності у особи респіраторних симптомів або підвищеної температури тіла організувати направлення таких осіб до закладів охорони здоров’я області для проведення диференційної діагностики», - розповів Олег Немчінов.

Нові обмеження стосуватимуться також міжобласного сполучення усіма видами громадського транспорту. Зокрема, було вирішено скорегувати до 26 лютого графіки руху регулярних та нерегулярних перевезень міжобласного сполучення залізничним, авіаційним та автомобільним транспортом в населені пункти Івано-Франківської області та з них, а з 26 лютого – заборонити посадку та висадку пасажирів на регулярні та не регулярні рейси міжобласного сполучення залізничним, авіаційним та автомобільним транспортом в населені пункти Івано-Франківської області та з них. Комісія доручила Міністерству інфраструктури України розробити відповідні зміни до постанов Уряду.

У свою чергу Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль зауважив у власному телеграм-каналі, що нові карантинні обмеження, які вступлять в силу вже у п'ятницю, будуть такі ж, як і під час посилення карантину в січні цього року. "З 26 лютого в Івано-Франківській області буде запроваджений червоний рівень епідемічної небезпеки з тими обмеженнями, які діяли під час жорсткого карантину в січні. Таке рішення щойно ухвалили на засіданні державної комісії ТЕБ та НС. Це має не допустити подальшого поширення COVID-19 в області та загалом по країні", - повідомив Денис Шмигаль.

Фото: з допису Д.Шмигаля у телеграмі23 Лютого 2021 p.
©http://briz.if.ua/