В Івано-Франківську оголосили тендер на будівництво моста в Пасічну та транспортної розв’язки. Ціна питання – майже 330 мільйонів


Івано-Франківське УКБ оголосило тендер на будівництво моста в Пасічну та транспортної розв’язки. Ціна питання – майже 330 мільйонів гривень. Фото з відкритих джерелУправління капітального будівництва Івано-Франківської міської ради оголосило тендер на будівництво моста через річку Бистриця Солотвинська та транспортної розв’язки у районі вулиць Хіміків та Надрічної.

Про це йдеться на сторінці Управління у фейсбуці. Як зазначається, тендер Будівництво моста через річку Бистриця Солотвинська та транспортної розв'язки в районі вул. Хіміків-Надрічна (І черга «Будівництво транспортної розв'язки в районі вул. Хіміків-Надрічна в м. Івано-Франківську») оголошено на електронному майданчику Prozzoro.

Роботи в рамках тендеру передбачають спорудження до 31 грудня 2022 року естакад загальною протяжністю 328,3 погонних метри з площею покриття 8 102 квадратних метри на вулиці Надрічній в обласному центру.

Очікувана вартість тендеру 329,69 мільйони гривень. Заяви від учасників прийматимуться до 26 березня, а, власне, аукціон призначено на 5 травня. При цьому переможець тендеру отримає 60% необхідної для виконання робіт суми при підписанні договору, ще 40% - після виконання робіт.

 

Фото з відкритих джерел23 Лютого 2021 p.
©http://briz.if.ua/