До Івано-Франківська прийде «Французька весна»


До Івано-Франківська прийде «Французька весна». Фото зі сторінки Р.Марцінківа у фейсбуціДо Івано-Франківська цьогоріч може завітати «Французька весна».

Такою є назва фестивалю французької культури, який планується провести в обласному центрі Прикарпаття у квітні цього року. Відповідних домовленостей було досягнуто під час зустрічі Івано-Франківського міського голови Руслана Марцінківа з аташе з питань культури посольства Франції в Україні Томою Белламі та головою громадської організації «Парі-ІФ» Сергієм Єрьоміним, про що мер повідомив у фейсбуці.

«У квітні в Івано-Франківську як ніколи пахнутиме круасанами та вереском. Сьогодні мав робочу зустріч із Аташе Посольства Франції в Україні з культурних питань Тома Белламі та головою ГО «Парі-ІФ» Сергієм Єрьоміним. Підстава перемовин приємна – проведення в Івано-Франківську фестивалю «Французька весна», - розповів міський голова.

Подробиць фестивалю Руслан Марцінків не розкрив, проте застеріг, що проведення його буде можливим за умови стабілізації епідемічної ситуації у зв’язку з поширенням коронавірусного захворювання COVID-19.

Нагадаємо, Руслан Марцінків також домовився з Томою Белламі про встановлення в Івано-Франківську пам'ятника Анні Ярославні.

 

Фото зі сторінки Р.Марцінківа у фейсбуці23 Лютого 2021 p.
©http://briz.if.ua/