Два іванофранківських ліцеї повністю перейшли на "дистанційку", не працюють два дитсадки


Ігор Максимчук - директор Департаменту освіти та науки ІФМРВ Івано-Франківську два заклади загальної середньої освіти перейшли сьогодні на повністю дистанційний формат.

Про це розповів сьогодні на оперативній нараді у міського голови директор Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради Ігор Максимчук.

Зі слів чиновника, йдеться про Ліцей № 12 та Пасічнянську початкову школу, адміністрація яких звернулася вчора до керівництва освітнього департаменту з прохання дозволити їм такий перехід.

Пан Максимчук нагадав, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17 лютого № 104 року учні 5 – 11-х класів закладів загальної середньої освіти та учні професійно-технічних закладів освіти міста Івано-Франківська навчаються з використанням дистанційних технологій, в той час, як учні початкової школи (1 – 4-ті класи) та дошкільнята навчаються у звичному режимі та зауважив, що на сьогоднішній день у школах на COVID-19 хворіють 92 працівники та 42 дитини.

На сьогоднішній день в початкових класах шкіл міста Івано-Франківська навчаються 14 809 учнів. При цьому наприкінці минулого та на початку цього тижнів кількість учнів молодших класів, які не відвідували навчання становила в середньому 19%. «Ми проводимо постійний моніторинг два рази на день. І хочу відзначити, що у нас є заклади, де справді висока захворюваність, і є заклади, де така захворюваність нижча», - розповів чиновник. Як приклад він навів Ліцеї № № 22 та 12. Так, якщо в Івано-Франківському ліцеї № 22 з 700 дітей, які навчаються у початковій ланці, до навчання в понеділок не приступили 95 учнів, то в Івано-Франківському ліцеї № 12 ім. Івана Франка з 399 учнів 1 – 4-х класів 22 лютого на уроки прийшли лише 93 учні. «І ми тут даємо право кожному освітньому закладу відповідно до чинного законодавства – Закону України «Про освіту» - разом, спільно адміністрація шкіл з батьківською громадою приймати  рішення щодо переведення навчання, зокрема, у 1 – 4-х класах на дистанційний формат і вчора до нас звернулися як раз Ліцей № 12 і початкова школа Пасічнянська, де є велика захворюваність працівників даного освітнього закладу і з сьогоднішнього дня вони працюють на дистанційному форматі», - розповів Ігор Максимчук.

Директор департаменту освіти також повідомив, що на сьогоднішній день на самоізоляції перебувають 20 груп у дошкільних навчальних закладах (загалом 418 дітей). Зокрема, повністю призупинено навчальний процес Черніївському дитсадку та Івано-Франківському дитсадку № 33 «Кристалик», де захворіло багато працівників. При цьому на COVID-19 в міських ДНЗ хворіють 66 працівників та 2 дитини.23 Лютого 2021 p.
©http://briz.if.ua/