В Івано-Франківську кращі плавці України змагалися за "Кубок Прикарпаття" та титул чемпіона Івано-Франківська з плавання


Престижні змагання з плавання відбулися минулими вихідними у плавальному басейні Івано-Франківського коледжу фізичного виховання.

68 кращих плавців вікової з міст Києва, Львова,Тернополя, Чернівців, Житомира, Івано-Франківська, Снятина змагалися там за Кубок Прикарпаття у категорії Masters.

Змагання "Кубок Прикарпаття" з плавання. Фото: Департамент молодіжної політики та спорту ІФМР

Змагання відбувались під патронатом Департаменту молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради та Федерації плавання Івано-Франківськї області та міста Івано-Франківська.

Як повідомили у Департаменті молодіжної політики та спорту, змагання це вже впятнадцяте кращі плавці України виборювали «Кубок Прикарпаття». Змагання відбувалися між спортсменами обох статей у війковій категорії «25+». Плавці мірялися силами уплаваннівільнимстилем,брасом, батерфляєм,наспині,комплексномуплаванні.

Цими ж вихідними в Івано-Франківську відбувся ще один поважний спортивний плавальний форум – відкритий зимовий чемпіонат міста Івано-Франківська з плавання. Як зауважили в Департаменті, у чемпіонаті також змагалися плавці у віковій категорії «25+» обох статей, в тому числі гості зКиєва, Житомира,Львова,Тернополя,Чернівців,а також з районів Прикарпаття.

Змагання відкритого зимового чемпіонату Івано-Франківська з плавання. Фото: Департамент молодіжної політики та спорту ІФМР

 

Фото: Департамент молодіжної політики та спорту ІФМР22 Лютого 2021 p.
©http://briz.if.ua/