На Прикарпатті ліквідували центр соціальної підтримки дітей та сімей


На Прикарпатті ліквідували центр соціальної підтримки дітей та сімей. Фото: ГО "Мами Прикарпаття"На Прикарпатті одним дитячим реабілітаційним центром стане менше.

В пятницю, 19 лютого депутати Івано-Франківської обласної ради на своїй сесії 47 голосоми «За» ухвалили рішення про припинення діяльності Долинського обласного центру соціальної підтримки дітей та сімей «Теплий дім».

Заклад було створено  в лютому минулого року як заклад соціального захисту дітей та сімей з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах, тож проіснував він всього лише рік.

Голосування за його ліквідацію відбувалося під протести працівників закладу, батьків, чиї діти яких проходять там реабілітацію і лікувальні процедури, а також активістів громадської організації «Мами Прикарпаття». Вони, а також деякі депутати зверталися до народних обранців зверталися з закликами не голосування за закриття закладу для дітей сиріт та дітей з інвалідністю, просили доопрацювати питання, створивши комісію.

Також, як повідомили у ГО «Мами Прикарпаття», ніхто не почув відповідь щодо індивідуального плану соціального захисту дітей сиріт, які перебувають у закладі після його ліквідації. Активісти виставили на сторінці організації  у фейсбуці списки поіменного голосування депутатів за вказане рішення, щоби громада могла зробити свої висновки стосовно народних обранців.

 

Фото: ГО "Мами Прикарпаття"



22 Лютого 2021 p.
©http://briz.if.ua/