Вибори в окрузі № 87 обійдуться держбюджету у понад 8 мільйонів гривень - ОПОРА


Вибори в окрузі № 87 обійдуться держбюджету у понад 8 мільйонів гривень - ОПОРАВідбулись ротації у складі окружної виборчої комісії №87 (м. Надвірна, Івано-Франківська область),  заміни своїх представників у ОВК здійснили три політичні партії.

Про це повідомили у Представництві Громадянської мережі ОПОРА в Івано-Франківській області.

Як зазначається, рішення про заміни у складі ОВК прийняла Центральна виборча комісія на своєму засіданні 15 лютого.

Відтепер у складі ОВК №87 політичну партію «Соціальна справедливість» представлятиме Оксана Дем’янчук, яка замінить Андрія Шиндилюка. Замість Світлани Левчук у складі окружної виборчої комісії ВО «Факел» представлятиме Христина Фіртась. Партія Зелених України замінила Анастасію Кізюн на Лілію Іванчук. Слід зазначити, що всі троє членів ОВК, яких замінили, не брали участі у роботі ОВК, пропустивши всі засідання.

Крім того, ЦВК затвердила кошторис видатків для підготовки та проведення проміжних виборів народного депутата України 28 березня 2021 року у одномандатному виборчому окрузі № 87.

Відповідно до схваленого ОВК і затвердженого ЦВК кошторису проміжні вибори народного депутата у одномандатному окрузі №87 обійдуться державному бюджету у 8 095 415 гривень.18 Лютого 2021 p.
©http://briz.if.ua/