Через різке збільшення кількості хворих міністр розвитку громад рекомендує обмежити в’їзд в область


З 22 по 28 лютого на Прикарпатті вводять жорсткі обмеження через карантин. Таке рішення прийняли спільно на засіданні регіональної  комісії з ТЕБ та НС, яке відбувалось онлайн  за участю головного санітарного лікаря України Віктора  Ляшка,  міністра охорони здоров’я Максима Степанова і міністра розвитку громад ОлексіяЧернишова.

 Протягом наступного тижня вводиться заборона на проведення масових заходів  за участю більше, як 20 осіб.  Забороняється перевезення  пасажирів в кількості більшій, ніж кількість місць для сидіння. Обмежується також проведення заходів, пов’язаних з дозвіллям громадян, у тому числі проведення святкових заходів, банкетів, публічних подій.

Також обіцяють  посилити контроль  за масковим режимом у громадських місцях.

Міністр розвитку громад, Олексій Чернишов навіть запропонував обмежити в’їзд до Івано-Франківської області з іншої території України .

“Вам треба звернутися до державної комісії з такою пропозицією. Вам треба фізично обмежити і контролювати в’їзд в область. Державна комісія може зібратися дуже терміново, щоби підтримати ваші пропозиції», – зазначив пан Чернишов онлайн.

 17 Лютого 2021 p.
©http://briz.if.ua/