Прикарпатка VLADA K презентувала кавер на відому пісню


Прикарпатка VLADA K презентувала кавер на відому пісню Власний кліп та кавер на пісню корейської гьорлс-групи BLACKPINK - «How You Like That» франківка VLADA K опублікувала на своєму YouTube-каналі.

"У День всіх закоханих зустрічай прем`єру каверу на пісню корейської гьорлс-групи BLACKPINK та їх трек «How You Like That»", - пише VLADA K.

Співачка вирішила зробити кавер на пісню «How You Like That» не просто так, адже довго шукала трек із позитивним посилом та особливою енергією.

"А ще, привітайте мене з річницею - 2 роки! Це неймовірний шлях, який запам'ятається мені та моїй чудовій команді надовго. Ми не зупиняємось, а впевнено крокуємо вперед за новими досягненнями та перемогами! Дякую кожному, хто щиро підтримує та вірить", - ділиться враженнями юна співачка.

Не дивлячись на те, що дівчинці усього 9 років, вона успішно підкорює серця українців. За 2 роки вона здобула перемоги на українських та міжнародних конкурсах краси, випустила близько 10-ти відеоробіт та стільки ж авторських пісень, мала два сольні концерти. На останньому з яких презентувала кліп на пісню «Feeling Only Love» і він став найкращим концертним шоу за версією незалежної премії “Teen Awards 2020”. Також співачка активно веде соціальні мережі та авторські розважальні програми.

До слова, останній кліп Владислави на авторську пісню «Feeling Only Love» зібрав більше 1 000 000 переглядів та сотні схвальних відгуків.

Переглянути кліп можна за посиланням.15 Лютого 2021 p.
©http://briz.if.ua/