Коломийські рятувальники провели комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання села Сопів.


10 лютого працівники Коломийського МРВ УДСНС в області, спільно з депутатами сільської ради, провели профілактичне відпрацювання в селі Сопів Печеніжинської ТГ,адже минулого року в даному населеному пункті виникло  7 пожеж.

Рятувальники  здійснили подвірні обходи тих верств населення, в оселях яких, згідно статистики, найчастіше трапляються пожежі: багатодітні сім’ї, одинокі та перестарілі громадяни, родини, в яких зловживають алкоголем.

Причини виникнення пожеж в даному населеному пункті були різні: від необережності під час куріння до несправності електромережі.З жителями села велися роз’яснювальні бесіди, наголошувалося на основних причинах і жахливих наслідках пожеж. Крім того рятувальниками одразу ж  вказувалося на виявлені в ході відпрацювання порушення  протипожежного стану житлових будинків,та надавалися відповідні рекомендації щодо усунення виявлених недоліків. Під час комплексного пожежно-профілактичного відпрацювання, працівниками Коломийського МРВ УДСНС було обстежено 15 житлових будинків,а мешканцям було вручено пам’ятки щодо дотримання пожежної безпеки.10 Лютого 2021 p.
©http://briz.if.ua/