В Івано-Франківську створять інтернет-сайт для продажу продукції міських ПТУ


Заступниця Івано-Франківського міського голови Вікторія Дротянко обіцяє створити сайт, де продаватиметься продукція ПТУ міста, а учні здобуватимуть навички ведення бізнесуПродукцію, яку виробляють учні закладів професійно-технічної освіти міста Івано-Франківська, продаватимуть в інтернеті.

Про це розповіла вчора, в ході онлайн-прийому у фейсбуці заступниця міського голови обласного центру Вікторія Дротянко.

З її слів, міська влада планує розробити для цього спеціальний інтернет-сайт. При цьому, як стверджує пані Дротянко, на вказаному сайті ПТУ міста не лише реалізовуватимуть свою продукцію, а й дадуть можливість кожному учневі закладів профтехосвіти міста спробувати себе в ролі бізнесмена.

«Наразі перед нами стоїть завдання не просто дати дитині знання у вищих професійних училищах, а також дати навики, щоб після цих училищ вони могли застосовувати ці навики в життя і навіть будувати бізнес. Плануємо розробити спеціальний сайт, де будуть продаватися вироби наших училищ і де кожен учень вищого професійного училище зможе на собі спробувати, як то бути підприємцем», - зазначила заступниця мера. Для цього на сайті буде розроблено спеціальну гру, яка включатиме в себе основи ведення бізнесу. «Тобто закупівля товару, перевірка податківця тощо», - пояснила Вікторія Дротянка і запевнила, що сайт обіцяє бути цікавим.10 Лютого 2021 p.
©http://briz.if.ua/