В Івано-Франківську стартував конкурс «Учитель року курсу «Основи християнської етики-2021»


В Івано-Франківську стартував конкурс «Учитель року курсу «Основи християнської етики-2021». Фото: Департамент освіти та науки ІФМРВ Івано-Франківську стартував конкурс «Учитель року курсу «Основи християнської етики-2021».

Як повідомили в Департаменті освіти та науки Івано-Франківської міської ради, перше конкурсне випробування відбулося вчора, 8 лютого на базі Івано-Франківського ліцею ім. Шухевича. На першому етапі учасниками конкурсу, а це - вісім педагогів закладів загальної середньої освіти обласного центру Прикарпаття – належало підготувати педагогічне есе на морально-духовну тематику. Темою есе організатори взначили «Блаженні миротворці...» (Мт. 5,9). На його підготовку вчителям було відведено дві години.

Есе як конкурсне випробування розкрило педагогічну філософію та моральні цінності, на яких кожен з учасників будує свою взаємодію з учнівською молоддю для її духовного зростання, - пояснили в Департаменті освіти та науки.

Нагадаємо, конкурс вчителів основ християнської етики в Івано-Франківську проводиться вперше. Раніше його проведення ініціювала заступниця Івано-Франківського міського голови Вікторія Дротянко.

 

Фото: Департамент освіти та науки ІФМР9 Лютого 2021 p.
©http://briz.if.ua/