В Івано-Франківську відзначили переможців конкурсу "Книга Прикарпаття - 2020"


П’ятеро прикарпатських письменників та поетів удостоїлися відзнак конкурсу «Книжка Прикарпаття – 2020».

Як повідомили у пресслужбі Івано-Франківської обласної державної адміністрації, церемонія вшанування переможців конкурсу відбулася минулої п’ятниці в Обласній бібліотеці для дітей та юнацтва.

В Івано-Франківську відзначили переможців конкурсу "Книга Прикарпаття - 2020". Фото: пресслужба Івано-Франківської ОДА

Конкурс «Книжка Прикарпаття» організовано Національною спілкою письменників України. Цьогоріч він проводився вже вп’яте. Визначення переможців відбувалося в чотирьох номінаціях.

Так, в номінації «Проза» переможцем було визнано Марію Дзюбу з її книгою «Писане серце». В номінації «Поезія» було відзначено Івана Війтенка – автора книги «Коромисло вічності» та Василя Лесіва із збіркою «Суголосся». В номінації «Документальний роман» переміг Василь Нагірняк та його книга «Цвіт сьози», в номінації «Фольклористика» відзнаку отримав Михайло Буджак з книгою «Сім вервиць».

В Івано-Франківську відзначили переможців конкурсу "Книга Прикарпаття - 2020". Фото: пресслужба Івано-Франківської ОДА

Як зауважили в обласній державній адміністрації, дві з книжок-переможців – «Суголосся» та «Сім вервиць» – у 2020 році були підтримані членами Експертної ради з питань книговидання при облдержадміністрації та надруковані за кошти обласного бюджету.

«Цьогоріч знову з великою приємністю привітав переможців конкурсу «Книжка Прикарпаття - 2020». Дуже радію тому, що ми спільно з Світланою Бреславською і всіма колегами робимо добру справу - допомагаємо авторам достукатися до читачів. Гарно вчора сказав Віталій Перевізник: колись люди шукали книгу, а тепер книги шукають свого читача», - прокоментував подію у фейсбуці начальник управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Івано-Франківської ОДА Володимир Джигіта, який привітав переможців конкурсу від імені керівництва обласної держаної адміністрації, вручив їм грамоти та підбірку художньої й краєзнавчої літератури.

 

Фото: пресслужба Івано-Франківської ОДА8 Лютого 2021 p.
©http://briz.if.ua/