Прикарпаття та Донеччина налагоджують мости для співпраці


Прикарпаття та Донеччина налагоджують мости для співпраці. Фото: пресслужба Івано-Франківської ОДАПрикарпаття поглиблюватиме партнерські відносини з Донеччиною.

Про це йшлося в ході онлайн-зустрічі очільників Івано-Франківської та Донецької обласних державних адміністрацій, яка відбулася днями в рамках проєкту «Івано-Франківська та Донецька ОДА будують мости для співпраці» під головуванням Міністра розвитку громад Олексія Чернишова.

Як повідомили у пресслужбі Донецької обласної державної адміністрації, проєкт «Івано-Франківська та Донецька ОДА будують мости для співпраці» реалізується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвику (USAID) в рамках програми «Зміцнення громадської довіри». Меморандум про співпрацю між двома областями  між Донецькою та  Івано-Франківською областями був підписаний ще у грудні 2019 року, проте пандемія на COVID-19 завадила реалізувати більшість намічених заходів. Наразі ж, як зауважив голова Донецької обласної державної адміністрації – обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко, обидва підписанти переходять до конкретних справ і розглядають вказану онлайнову зустріч як відправну точку.

За словами голови Івано-Франківської ОДА Андрія Бойчука проєкт -  це добра нагода для поглиблення дружніх, партнерських міжрегіональних віднсин. «Проект «Івано-Франківська та Донецька ОДА будують мости для співпраці» - це добра нагода для поглиблення дружніх партнерських міжрегіональних відносин між нашими областями, - сказав у своєму виступі Андрій Бойчук. – Ми, як виконавча влада, та наші громади готові до співпраці і обміну досвідом. Це сприятиме встановленню зв’язків між представниками бізнес-кіл наших областей, створенню комфортних умов для залучення інвестицій, активізує та позитивно вплине на розвиток економічного потенціалу наших регіонів. Зшивати Україну – це правильно, і ми будемо робити все від нас залежне для цього», - зауважив очільник Прикарпаття.

У свою чергу його колега з Донеччини відзначив розмаїття сфер, у яких обидві області можуть знайти точки дотику і налагодити плідну співпрацю. «У нас є щире бажання співпрацювати за усіма напрямками -  освіти, культури, засобів масової інформації, надзвичайно важливою є економічна співпраця.  Дуже важливо, якщо наші громади будуть зустрічатися і ділитися досвідом», -  зазначив Павло Кириленко. 

Учасники зустрічі обговорили подальші кроки та підтвердили готовність до спільної роботи.

 

Фото: пресслужба Івано-Франківської ОДА8 Лютого 2021 p.
©http://briz.if.ua/