Про функціонування освіти в територіальних громадах говорили на семінарі «U-LEAD з Європою»


Про функціонування освіти в територіальних громадах говорили на семінарі «U-LEAD з Європою». Фото: пресслужба Івано-Франківського РО «U-LEAD з Європою»«Актуальні питання функціонування освіти в територіальних громадах. Заклади освіти в територіальних громадах та управління ними. Діяльність центрів Професійного розвитку педагогічних працівників». Такою була тема семінару для освітян, який відбувся днями на баз Івано-Франківського регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою» для територіальних громад.

Як повідомили у пресслужбі регіонального офісу, участь в семінарі взяли представники органів управління освітою та керівники навчальних закладів з територіальних громад Івано-Франківської, Львівської та Рівненської областей.

Зважаючи на карантин, семінар відбувся в режимі онлайн. Його організатори поставили собі за мету обговорити актуальні питання сектору освіти, поспілкуватися про ефективні підходи до управління освітньою мережею та розглянути можливості для розвитку потенціалу вчителів у громадах.

Актуальність проведення семінару відзначив керівник Івано-Франківського регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою» Руслан Панасюк, зауваживши, що освіта - це галузь, яка дотична фактично до всіх сфер життя в громадах і, крім того, значна кількість коштів витрачається саме на освіту.

У свою чергу, експерт з освіти Програми «U-LEAD з Європою» Сергій Дятленко розповів, що вказаним вебінаром Програма "U-LEAD з Європою" відкриває новий сезон заходів у 2021 році, які будуть присвячені питанням освіти.

Про діяльність центрів професійного розвитку педпрацівників учасників заходу поінформувалаекспертка з освіти Програми «U-LEAD з Європою» Алевтина Седоченко.

 

Фото: пресслужба Івано-Франківського РО «U-LEAD з Європою»5 Лютого 2021 p.
©http://briz.if.ua/