В Івано-Франківську оголосили тендер на енергомодернізацію трьох навчальних закладів


В Івано-Франківську оголосили тендер на енергомодернізацію трьох навчальних закладівУправління капітального будівництва Івано-Франківської міської ради оголосило тендер на проведення робіт з енергомодернізації трьох закладів загальної середньої освіти міста Івано-Франківська. Фінансування робіт планується здійснити в рамках проєкту співпраці з міжнародною фінансовою компанією НЕФКО «Підвищення енергоефективності об’єктів бюджетної сфери міста Івано-Франківська».

Як повідомили у Управлінні, тендер оголошено на проведення ремонтних робіт в іванофранківських ліцеях №№ 4, 17 та Ліцеї імені Шухевича.

Так, в рамках капітального ремонту Ліцею № 17 планується виконати роботи з заміни вікон, дверей, відновлення водостічної системи тощо. В рамках капітального ремонту Ліцею ім. Шухевича передбачається замінити вікна та двері, відновити водостічну систему, реконструювати систему опалення, здійснити капітальний ремонт приміщення, встановии ІТП.

У свою чергу в Ліцеї № 4 планується здійснити заміну вікон та дверей, реконструювати систему опалення, виконати роботи з капітального ремонту приміщення, встановлення ІТП та інші.5 Лютого 2021 p.
©http://briz.if.ua/