Рогатинскі рятувальники навчали працівників музейної інституції «Церква Зішестя Святого Духа» діям у разі виникнення пожежі.


Важливим засобом забезпечення і підтримання рівня готовності та здатності персоналу підприємств, установ та організацій до виконання дій у надзвичайних ситуаціях вважаються спеціальні об’єктові навчання і тренування з питань цивільного захисту.

Так 4  лютого фахівці Рогатинського районного відділу У ДСНС України в Івано-Франківській області провели спеціальне об’єктове навчання на території музейної інституції «Церква Зішестя Святого Духа» в м. Рогатин, в ході якого особлива увага приділялася теоретичним та практичним навикам використання первинних засобів пожежогасіння та порядку дій у разі виникнення пожежі.

Зокрема рятувальники наголосили ,що  у разі виникнення пожежі працівники зобов’язані негайно повідомити про це телефоном за номером  101. При цьому необхідно назвати адресу об’єкта, вказати кількість поверхів будівлі, місце виникнення пожежі, обстановку на пожежі, наявність людей, а також повідомити своє прізвище. Також всіх працівників було навчено,як правильно  користуватися вогнегасником.4 Лютого 2021 p.
©http://briz.if.ua/