Рятувальники врятували життя двом мешканцям Прикарпаття ліквідовуючи наслідки ДТП.


   03 лютого о 19:06 в місті Долина, внаслідок зіткнення вантажного автомобіля марки «Рено» та легкового автомобіля марки «Вольво» було травмовано одну особу. До місця події негайно було направлено працівників Державної пожежно-рятувальної частини № 10 м. Долина, на автомобілі САРМ-Л. Рятувальники за допомогою гідравлічного інструменту деблокували водія легкового автомобіля та передали бригаді швидкої медичної допомоги, а також було відключеноклеми АКБ транспортних засобів.

   О 20:39 в місті Надвірна внаслідок перекидання в кювет вантажного автомобіля марки «Камаз» було заблоковано водія транспортного засобу. До місця події негайно було направлено два відділення Державної пожежно-рятувальної частини № 11 на автомобілі САРМ-Л. Рятувальники деблокували водія вантажного автомобіля та передали працівникам швидкої медичної допомоги Для недопущення виникненню пожежі на місці події рятувальниками було створено пінну подушку.

   О 21:17 в місті Надвірна сталося ДТП внаслідок перекидання легкового автомобіля марки «Опель». До місця події негайно було направлено вогнеборців Державної пожежно-рятувальної частини № 11 на автомобілі САРМ-Л. Внаслідок ДТП було травмовано одну особу. Працівниками ДСНС надано допомогу при транспортуванні потерпілого до карети швидкої медичної допомоги. Рятувальниками для недопущення виникнення загоряння на місці події відключено клеми АКБ.

   Так завдяки оперативності та майстерним діям працівників Служби порятунку Прикарпаття вдалося врятувати два людських життя. Часто буває , так що рятувальники не повертаючись в підрозділ отримують новий виклик та вирушають для надання допомоги мешканцям краю які потрапили у біду.

   Управління ДСНС України і Івано-Франківській області застерігає мешканців Прикарпаття бути обережними при керуванні транспортними засобами в темно пору доби.4 Лютого 2021 p.
©http://briz.if.ua/