У Братківцях місцевого ґазду змусили сплатити понад 24 тисячі гривень за користування землею


У Братківцях місцевого ґазду змусили сплатити 24 тисячі гривень плати за землю. Фото: Департамент комунальних ресурсів ІФМРПонад 24 тисячі гривень плати за землю доведеться сплатити користувачу земельної ділянки по вулиці Шевченка, 157 у селі Братківці Івано-Франківської міської територіальної громади.

Як повідомили в Департаменті комунальних ресурсів Івано-Франківської міської ради, фахівцями управління самоврядного контролю Департаменту було встановлено, що вказана земельна ділянка площею 0,25 гектарів перебуває у комунальній власності. При цьому вона використовувалась без відповідних документів, що посвідчують право власності або право користування нею, а також без здійснення плати за її використання у встановленому розмірі.

Завдяки вжитим заходам  самоврядного контролю за використанням і охороною земель на території Івано-Франківської територіальної громади з користувачем земельної ділянки було укладено договір добровільного відшкодування безпідставно збережених коштів за використання даної земельної ділянки на загальну суму 24 252,27 гривень.

 

Фото: Департамент комунальних ресурсів ІФМР2 Лютого 2021 p.
©http://briz.if.ua/