Івано-Франківський аеропорт вже цьогоріч може припинити приймати літаки - мер Марцінків


Міжнародний аеропорт Івано-Франківськ. Фото з відкритих джерелВже в листопаді цього руху Міжнародний аеропорт «Івано-Франківськ» може припинити виконувати свої функції в якості повітряної гавані обласного центру Прикарпаття.

Про це повідомив вчора, в ході відеовключення у фейсбуці Івано-Франківський міський голова Руслан Марцінків. Мер повідомив, що до нього звернулися диспетчери та інженерно-технічний персонал державного підприємства «Украерорух», які обслуговують Івано-Франківський аеродром і попросили захистити їх від можливого звільнення, яке їм загрожує вже з 1 листопада.

«В мене сьогодні були представники колективу авіадиспетчерів та інженерно-технічного персоналу Івано-Франківської служби обслуговування повітряного руху державного підприємства «Украерорух», які стурбовані тим, що з 1 листопада можуть бути звільнені працівники і відповідно може бути припинений рух авіатранспорту в нашому аеропорті. Прикро про це говорити, але є загроза, щоби наш аеропорт цього року перестав практично приймати літаки. Це великий виклик для міста Івано-Франківська», - розповів міський голова.

У свою чергу Руслан Марцінків звернувся до Президента України та Кабінету Міністрів України з проханням посприяти збереженню івано-франківського підрозділу «Украероруху», а відтак і Івано-Франківського аеропорту як такого. Крім того, звернення авіадиспетчерів він передав народному депутату України іванофранківці Оксані Савчук для вирішення питання через Верховну Раду України.

Зауважимо, відповідно до Пояснювальної записки до фінансового плану Державного підприємства обслуговування повітряного руху України на 2021 рік Планом заходів з підвищення операційної ефективності ДП «Украерорух» на період 2021 – 2024 років передбачено проведення оптимізації чисельності органів ОПР на регіональних аеродромах з низькою інтенсивністю польотів.

 

Фото з відкритих джерел2 Лютого 2021 p.
©http://briz.if.ua/