Мікрорайон Опришівці в Івано-Франківську матиме власний ЦНАП


Мер Руслан Марцінків пообіцяв Опришівцям ЦНАПМікрорайон Опришівці в Івано-Франківську отримає власний Центр надання адміністративних послуг.

Про це повідомив сьогодні, в ході відео включення у фейсбуці міський голова обласного центру Руслан Марцінків.

«Багато хто мені задавав (питання – БРІЗ), що от ми розвиваємо ЦНАПи в селах, але забуваємо про місто, тому ми прийняли рішення… створити ЦНАП для мікрорайону Опришівці», - зазначив міський голова. З його слів, підрозділ ЦНАПу, який обслуговуватиме Опришівці, планується розмістити у приміщенні колишнього кафе на першому поверсі комунального готелю «Бандерштадт». «Відповідно там зможуть мешканці даного мікрорайону отримати всі ті послуги, які отримуються в ЦНАПах у різних мікрорайонах», - додав Руслан Марцінків.

Він також відзначив, що міська влада і надалі розвиватиме мережу Центрів надання адміністративних послуг не лише у новоприєднаних до Івано-Франківської міської територіальної громади селах, а й у власне місті Івано-Франківську.

Нагадаємо, з 1 лютого ЦНАПи запрацювали у селах Крихівці, Тисменичани, Радча, Хриплин, Микитинці, Угорники, Вовчинець та Чукалівка Івано-Франківської МТГ.1 Лютого 2021 p.
©http://briz.if.ua/