В Івано-Франківську запустили три нових автобусних маршрути


В Івано-Франківську запустили три нових автобусних маршрутиТри нових автобусних маршрути громадського транспорту функціонують відсьогодні на території Івано-Франківської міської територіальної громади.

Як повідомили в управлінні транспорту і зв’язку міської ради нові маршрути з’єднали місто Івано-Франківськ з новоприєднаними селами міської територіальної громади.

Так, маршрут № 58 курсуватиме від села Камінне через села Тисменичани, Березівка, Черніїв, вулицю Євгена Коновальця до зупинки «Європейська площа» в місті Івано-Франківську. У зворотньому напрямку – від зупинки «Європейська площа» по вулиці Євгена Коновальця через села Черніїв, Березівка, Тисменичани – до села Камінне.

Автобуси маршруту № 59 їздитимуть від села Радча через село Чукалівка, вулицю Євгена Коновальця до зупинки «Європейська площа». У зворотньому напрямку – від зупинки «Європейська площа» – по вулиці Євгена Коновальця, через село Чукалівка – до села Радча.

У свою чергу маршрут № 60 з’єднають село Радча з зупинкою «Автостанція № 3». Автобуси курсуватимуть від села Радча через села Чукалівка, Драгомирчани, Крихівці, по вулиці Гетьмана Мазепи до зупинки «Автостанція № 3». У зворотньому напрямку – від зупинки «Автостанція № 3» по вулиці Гетьмана Мазепи через села Крихівці, Драгомирчани, Чукалівка – до села Радча.1 Лютого 2021 p.
©http://briz.if.ua/