В Івано-Франківській міській територіальній громаді запрацювали нові підрозділи ЦНАПу


В Івано-Франківській міській територіальній громаді запрацювали нові підрозділи ЦНАПуНа території Івано-Франківської міської територіальної громади ще вісім підрозділів Центру надання адміністративних послуг.

Як повідомили в Івано-Франківському ЦНАПі, нові підрозділи функціонують у ново приєднаних до міської територіальної громади селах. Зокрема, вони розташовані за адресами:

- село Крихівці, вулиця Двірська, 1;

- село Тисменичани, вулиця Грушевського, 54;

- село Радча, вулиця Бандери, 26;

- село Хриплин, вулиця Берегова, 4В;

- село Микитинці, вулиця Грицишина, 10;

- село Угорники, вулиця Просвіти, 4;

- село Вовчинець, вулиця Вовчинецька, 39;

- село Чукалівка, вул.Клубна, 1А.

Усі нові підрозділи Івано-Франківського ЦНАПу працюють у понеділок, вівторок, середу та п’ятницю з 08.00 до 16.00 години (обідня перерва – з 12.00 до 13.00 години), у четвер – з 08.00 до 17.00 години (обідня перерва – з 12.00 до 13.00 години). Субота та неділя – вихідні дні.

Раніше заступник Івано-Франківського міського голови Віталій Федорів заявляв, що приміщення сільських рад у новоприєднаних селах Івано-Франківської МТГ буде переобладнано в Центри надання адміністративних послуг.

У свою чергу директор Департаменту адміністративних послуг Богдан Питель повідомив що кількість підрозділів Івано-Франківського ЦНАПу вже в лютому буде збільшено до 21.1 Лютого 2021 p.
©http://briz.if.ua/