Народна депутатка з Івано-Франківська та Посол Хорватії поспілкувались про децентралізацію


Народна депутатка з Івано-Франківська та Посол Хорватії поспілкувались про децентралізацію. Фото з допису Оксани Савчук у фейсбуціНародна депутатка України іванофранківка Оксана Савчук зустрілась з Надзвичайним і Повноважним Послом Хорватії в Україні Аніцею Джамич.

Про це народна обраниця повідомила у фейсбуці. «Між сесійними засіданнями мала приємну зустріч з Аніцею Джамич - Надзвичайним і Повноважним Послом Хорватії в Україні. Нашу розмову одразу розпочали з планування наступної зустрічі, бо тем для спілкування виявилося дуже багато», - розповіла нардепка.

Як повідомила пані Савчук, спілкування відбувалося у товаристві Почесного консула Хорватії у Західному регіоні іванофранківця Віталія Запухляка. Говорили про взаємовідносини України та Хорватії та зачепили тему децентралізації. «Адже після місцевих виборів Україна отримала новий адміністративно-територіальний устрій. Тож мені було цікаво, як ці процеси відбувалися в Республіці Хорватія. – пояснює Оксана Савчук, - На що пані Аніца відповіла: «Децентралізація починається з голови, а не ззовні. Якщо люди готові і прагнуть до централізації, то процес буде запущено і він матиме успіх».

Народна депутатка відзначила, що у Хорватії проживає українська меншина, а відтак дуже важливо, щоб українці у вказаній країні мали змогу вивчати рідну мову.

У свою чергу Аніца Джаміч пообіцяла вже в лютому місяці відвідати Івано-Франківськ.

 

Фото з допису Оксани Савчук у фейсбуці29 Січня 2021 p.
©http://briz.if.ua/