Мер Марцінків хоче перетворити іванофранківський ринок на туристичну принаду


Мер Марцінків хоче перетворити продуктовий ринок на туристичну принаду. Фото з допису Р.Марцінківа у фейсбуціПеретворити продуктовий ринок на туристичну принаду хоче Івано-Франківський міський голова Руслан Марцінків.

Досягнути цієї мети мер планує через новостворене комунальне підприємство «Муніципальні ринки». Рішення про створення нового комунального підприємства та затвердження його статуту ухвалили сьогодні на своїй черговій сесії депутати Івано-Франківської міської ради. При цьому, як вже писав БРІЗ, в «Муніципальних ринках» міський голова вбачає інструмент реалізації амбітних планів щодо повернення у комунальну власність Івано-Франківської громади центрального міського продуктового ринку.

«Дуже багато є скарг на благоустрій нашого продуктового ринку. Найбільше зауважень – щодо оптового базару. Тому прийняли непросте рішення – створили КП «Муніципальні ринки» і будемо повертати продуктовий ринок у власність громади», - зазначив мер у фейсбуці.

Зі слів Руслана Марцінківа, повернути ринок у власність громади - крок непростий, втім цілком реальний. В якості прикладу він навів Палац Потоцьких, зауваживши, що раніше ніхто не вірив у можливість його повернення громади. Проте місто таки змогло це зробити.

«Що дасть нове КП? В першу чергу – це балансоутримувач. Адже ринок – не лише майно і будівлі. Але й підприємці і люди, що торгують. Тому мусить бути управлінець, який буде відповідальним за благоустрій, організацію роботи тощо. А взагалі, у багатьох країнах ринки є своєрідною родзинкою та туристичною принадою. От хочу аби й у нас так було», - озвучив свої прагнення міський голова.

 

Фото з допису Р.Марцінківа у фейсбуці28 Січня 2021 p.
©http://briz.if.ua/