Прикордонник пропонував начальнику 300 євро хабара за контрабанду


Прикордонник пропонував начальнику 300 євро хабара за контрабанду Фото з відкритих джерел ілюстративнеЗа процесуального керівництва військової прокуратури Чернівецького гарнізону 27 січня 2021 року повідомлено про підозру інспектору прикордонної служби одного з відділень інспекторів прикордонної служби Чернівецького прикордонного загону в наданні неправомірної вигоди (частина 1 статті 369 Кримінального кодексу України), - повідомили у пресслужбі Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Західного регіону.

За даними слідства, в жовтні 2020 року старший сержант двічі висловлював пропозицію надати неправомірну вигоду помічнику начальника одного з відділів прикордонного загону та  в грудні таки надав її. Хабар у розмірі 300 євро призначався за безперешкодне переміщення 9 ящиків тютюнових виробів через державний кордон України до Румунії без здійснення прикордонного та митного контролю поза межами пункту пропуску.

Заходи з викриття правопорушення здійснено військовими прокурорами спільно зі слідчими Територіального управління ДБР, розташованого у м. Хмельницький.28 Січня 2021 p.
©http://briz.if.ua/