Учні Тисменицького ліцею вшанували першого космонавта незалежної України


У Тисменицькому ліцеї відзначили 70 річницю народження Героя України, першого космонавта України Леоніда Каденюка.

Пам’ятні заходи на честь першого космонавта незалежної України організували та провели учасники Дитячої інформаційної ліги «Сузір’я» імені Л.Каденюка. Як повідомив керівник Ліги депутат Тисменицької міської ради Богдан Нагорняк, його підопічні провели тематичні уроки у 1-А та 6-Д класах Ліцею, вшанували пам'ять про Героя хвилиною мовчання та молитвою.

Учні Тисменицького ліцею вшанували першого космонавта незалежної України. Фото: Богдан Нагорняк

«…Захоплені діти задавали лавину запитань про зорі, планети а особливо про місію Леоніда Констянтиновича у космосі…», - розповів пан Нагоряк у фейсбуці.

З його слів, Леонід Каденюк – перший і наразі єдиний космонавт незалежної України, який у 1997 року виконав політ у космос на американському шатлі «Колумбія», - є давнім другом Тисменицького ліцею. Він навіть збирався приїхати у гості до своїх маленьких прихильників, проте не встиг. Смерть у 2018 році завадила йому відвідати тисменицьких школярів.

«Леонід Каденюк- скромна, мудра людина із добрим серцем дуже любив спілкуватися із дітьми. Ми пишаємося, що були його друзями!», - зауважив Богдан Нагорняк.

 

Фото: Богдан Нагорняк28 Січня 2021 p.
©http://briz.if.ua/