На Прикарпатті співробітники СБУ торік нейтралізували 14 кіберінцидентів і кібератак


У 2020 році кіберфахівці Управління СБ України в Івано-Франківській області нейтралізували 14 кіберінцидентів і кібератак на державні інформаційні ресурси. Матеріали, отримані співробітниками відділу захисту інформаційної безпеки, стали підставою для відкриття 20 кримінальних проваджень, - розповіли у пресслужбі Управління СБУ в Івано-Франківській області.

На Прикарпатті співробітники СБУ торік нейтралізували 14 кіберінцидентів і кібератак

Наразі триває судовий розгляд справи хакера «Sanix», котрий займався збутом персональних та фінансових даних громадян ЄС, США і України.

До кримінальної відповідальності притягнуто трьох посадовців, які продавали відомості з державних інформаційних баз даних.

Двоє зловмисників, котрі нелегально ввозили та збували у нашій країні пристрої для прихованої аудіо-відеофіксації інформації, вже відбувають покарання.

Також оперативники спецслужби блокували діяльність «ботоферми», яку використовували для незаконної маршрутизації міжнародного телефонного трафіку і поширення деструктивної інформації в мережі Інтернет.

Крім того, 14 осіб притягнуто до адміністративної відповідальності за незаконне копіювання і розповсюдження відомостей з державних інформаційних систем, ще 14 – до адмінвідповідальності за поширення фейків про ситуацію в області щодо Covid-19.28 Січня 2021 p.
©http://briz.if.ua/