В Бурштині планують створити простір молодіжних перспектив


Засідання робочої групи з подання заявки на проєкт "Мріємо та діємо". Фото: пресслужба Бурштинської міської радиВ Бурштині планують створити простір молодіжних перспектив.

Як повідомили у пресслужбі Бурштинської міської ради, створити такий простір планується в рамках молодіжної програми «Мріємо та діємо», яка реалізується в Україні Міжнародною некомерційною організацією IREXза підтримки Агенції США з міжнородного розвитку USAIDз створення просторів молодіжних перспектив у громадах, посилення їх спроможності надавати якісні послуги для молоді та розбудовувати сприятливе середовище для розвитку громадського активізму, підвищення соціальної згуртованості, просування толерантності та інклюзивності у громадах.

Наразі при відділі у справах молоді та спорту Бурштинської міської ради створено робочу групу з підготовки та подання відповідної заявки та проектних пропозицій, розподілено обов’язки її членів. Вчора, 27 січня група провела своє перше засідання.

Проєкт із створення простору молодіжних перспектив у Бурштині планується реалізовувати на базі місцевого громадського простору "Шеваhub", який знаходиться в Міському будинку культури імені Тараса Шевченка.28 Січня 2021 p.
©http://briz.if.ua/