Це політика нездорового глузду – народна депутатка з Івано-Франківська "наїхала" на Джо Байдена


Не встиг Джо Байден обжитися в овальному кабінеті Білого дому, а йому вже дісталося «на горіхи» від… українських нардепів. Точніше від одніє народної депутатки – єдиної «свободівки» у Верховній Раді України іванофранківки Оксани Савчук, яка у фейсбуці піддала критиці перші години діяльності новообраного президента США.

Це політика нездорового глузду – іванофранківська народна депутатка «наїхала» на Джо Байдена

Невдоволення нардепки-«свободівки» викликав один з 15 підписаних Байденом в перші години після інавгурації указів, який дозволяє чоловікам ходити в жіночі туалети. «Американський президент Байден теж включив турборежим. У перші години після інавгурації підписав 15 указів і встановив рекорд. Серед указів дуже суперечливі. Один з них дозволяє чоловікам ходити в жіночі туалети і роздягальні, а також брати участь у жіночих змаганнях. Так звані привілеї передбачені для тих чоловіків, які вважають себе жінками, чи хлопчиків, які думають, що вони дівчатка, - написала народна обраниця вчора у фейсбуці, - Це політика нездорового глузду. Співробітники консервативного науково-аналітичного центру The Heritage Foundation вже б’ють на сполох. І закликають іти в суди та запроваджувати нові закони, які захищатимуть традиційні сімейні цінності, релігійні засади і нашу біологічну природу як чоловіка і жінки».

Оксана Савчук пояснила своє невдоволення діями Байдена тим, що в умовах глобалізації такі вчинки світових лідерів відбиваються і на ситуації в Україні, зокрема, негативно впливають на інститут сім’ї в Україні.

«Глобалізація має вплив і на Україну. Щоразу на депутатський прийом до мене приходять батьки, які знаходять у шкільних підручниках спекуляції на тему гендеру. Інформація подається так, що дитина має засумніватися, ким вона є – дівчинкою чи хлопчиком. Такі речі неприпустимі і негативно впливають на інститут сім’ї. А це основа для творення міцної держави», - зазначила народна депутатка.27 Січня 2021 p.
©http://briz.if.ua/