Недовиконання бюджету міста Івано-Франківська в 2020 році склало 440 мільйонів гривень


Недовиконання бюджету міста Івано-Франківська в 2020 році склало 440 мільйонів гривеньНедовиконання дохідної частини бюджету міста Івано-Франківська у 2020 році склало 440 мільйонів гривень.

Відповідну статистику озвучила сьогодні, на оперативній нараді в міськвиконкомі перша заступниця Івано-Франківського міського голови Вікторія Сусаніна. «Доходи того року у нас виконані на 2 506,6 мільйона гривень. Це є 85,1% до плану. Тобто недовиконання у нас складає 440 мільйонів», - розповіла чиновниця. З її слів, таке недовиконання бюджету є, вочевидь, найбільшим в історії існування бюджету міста Івано-Франківська. І пов’язують його насамперед з карантином через пандемію COVID-19. «Ви всі знаєте, що ми це декларували, у відповідності ми це прогнозували, бо одні втрати у нас складають лише 221,6 мільйона», - зауважила перша заступниця мера.

Найбільше міський бюджет недоотримав коштів від сплати податку з доходів фізичних осіб, де недовиконання склало 136 мільйонів гривень. Сума зібраного податку лише на 9,5% перевищує відповідний показник 2019 року при тому, що лише мінімальної зарплатні зріс на 20%, а крім того, зросла єдина тарифна сітка. «Але в зв’язку з тим, що були в основному всі бюджетоформуючі підприємства на карантині, маємо таке шалене недовиконання», - повідомила Вікторія Сусаніна.26 Січня 2021 p.
©http://briz.if.ua/