Хочуть газ за собівартістю: іванофранківців кличуть на протестну акцію проти тарифів та фіскалізації бізнесу


Мітинг протесту проти тарифного геноциду та фіскалізації бізнесу планують провести 27 січня в обласному центрі Прикарпаття лідери іванофранківських підприємців.

З закликом долучитись до акції звернувся через фейсбук до прикарпатців підприємець, громадський активіст голова громадської організації «Комітет підприємців міста Івано-Франківська» Ігор Метлюх.

Хочуть газ за собівартістю: іванофранківців кличуть на протестну акцію проти тарифів та фіскалізації бізнесу

«Ми вимагаємо від корумпованої влади виконання Конституції України! Газ, з українських надр, має поставлятись кожному Громадянину по собівартості+справедлива ціна транспортування! Ми не збираємось, через корупційно завищені ціни на «зелену» електроенергію Ахметова, переплачувати втридорога!», - написав він у соцмережі.

Активіст також піддав критиці діяльність політичних партій, представники яких, з його слів, «як ті щурі, поховались і не збираються боротись проти тарифного геноциду».

Зі слів Ігоря Метлюха мітинг відбудеться 27 січня об 11.00 годині перед адмінбудівлею Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

Нагадаємо, раніше лідер іванофранківських підприємців висловлював думку, що відповідно до статті 13 жодного ринку газу для громадян України бути не може, а тому газ в домогосподарства українців повинен надходити за собівартістю або, якщо держава не може виконати цього, - натурою.

 25 Січня 2021 p.
©http://briz.if.ua/