Місто Івано-Франківськ візьме участь у проєкті ООН щодо подолання домашнього насильства


Місто Івано-Франківськ візьме участь у проєкті ООН щодо подолання домашнього насильства. Фото: Департамент молодіжної політики та спорту ІФМРМісто Івано-Франківськ є одним з п’яти міст України, що їх було обрано Фондом ООН у галузі народонаселення (UNFPA) для реалізації проєкту «Трамплін рівності», спрямованого на розвиток мережі якісних спеціалізованих послуг для надання життєвонеобхідної допомоги постраждалим від домашнього насильства та насильства за ознакою статі.

Окремі питання участі у проєкті міста Івано-Франківськ було обговорено на сьогоднішній онлайн зустрічі з керівництвом Представництва Фонду заступника Івано-Франківського міського голови Олександра Левицького та заступника директора Департаменту молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради Назарія Куземки.

Як повідомили в Департаменті молодіжної політики та спорту, планується, що Фонд ООН надасть містам-учасникам проєкту фінансову і технічну підтримку у створенні кризових кімнат для осіб, які постраждали від домашнього насильства; підготовці спеціалістів кризових кімнат і забезпеченні професійного супроводу для якісного та сталого їх функціонування, а також удосконаленні механізмів координації та взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству.

В ході зустрічі було досягнуто домовленості про те, що делегація Представництва Фонду ООН відвідає місто Івано-Франківськ для напрацювання подальших практичних кроків у реалізації проєкту.

 

Фото: Департамент молодіжної політики та спорту ІФМР21 Січня 2021 p.
©http://briz.if.ua/