В Івано-Франківську депутати міських рад зіграють у футзал


В Івано-Франківську депутати міських рад зіграють у футзалДепутати міських рад з чотирьох областей зберуться в Івано-Франківську, щоб пограти у футзал.

Тут, на базі Івано-Франківського фахового коледжу фізичного виховання, 29 січня відбудеться IV Всеукраїнський турнір з футзалу серед команд органів місцевого самоврядування, присвячений Дню Соборності України.

Організаторами турніру виступили Івано-Франківська міська рада спільно з регіональним відділенням Асоціації міст України.

Як повідомили у Департаменті молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради, участь у турнірі візьмуть команди народних обранців з міст Івано-Франківська, Чорткова, Хмельницького, Кам'янця-Подільського, Чернівців, Тернополя, Городенки, а також збірна команда міських голів України.

Зважаючи на карантин у зв’язку з пандемією COVID-19, матчі відбудуться з дотриманням всіх карантинних обмежень та без глядачів.

Як зауважили у Департаменті, титул переможця минулорічного турніру наразі зберігається за командою Івано-Франківської міської ради. Тож інші депутатські команди прагнутимуть його відібрати.21 Січня 2021 p.
©http://briz.if.ua/