За виграні гранти – по… самокату. Мер Марцінків заохотив керівників організацій-переможців конкурсу Мінрегіону


За виграні гранти – по… самокату. Мер Марцінків заохотив керівників організацій-переможців конкурсу Мінрегіону. Фото зі сторінки Р.Марцінківа у фейсбуціМіський голова заохотив керівників організацій, чиї проекти перемогли у конкурсі проєктів регіонального розвитку, що проводився наприкінці минулого року Міністерством розвитку громад і територій України.

Йдеться про проєкт «Створення комунікаційної єврорегіональної Платформи «ідеальних» міст для переорієнтації туризму в Івано-Франківській області» з кошторисом майже 18 мільйонів гривень, розроблений фахівцями комунального підприємства «Простір інноваційний креацій «Палац», та проєкт Управління інвестиційної політики міської ради  «Розбудова екосистеми інновацій Івано-Франківська» (кошторис – понад 17 мільйонів гривень).

В якості заохочення міський голова нагородив начальника управління інвестиційної політики Ігоря Попадюка та директора КП «Простір інноваційних креацій «Палац» Володимира Гайдара… самокатами.

Незвичні призи, придбані в рамках реалізації спільного з Євросоюзом проєкту щодо будівництва в Івано-Франківську зарядних станцій для електромобілів, мер вручив на сьогоднішній оперативній нараді в міськвиконкомі.

 

Фото зі сторінки Р.Марцінківа у фейсбуці20 Січня 2021 p.
©http://briz.if.ua/