Музиканти 44-ї артбригади в Івано-Франківському аеропорту виконали "Шану" на честь кіборгів


Музиканти 44-ї артбригади в Івано-Франківському аеропорту виконали "Шану" на честь кіборгів. Фото: пресслужба Івано-Франківського ОТЦК та СПВійськові музиканти з оркестру 44 окремої артилерійської бригади виконали музичну композицію «Шана» про в Івано-Франківському міжнародному аеропорту.

Як повідомили у преслужбі Івано-Франківському обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, в такий спосіб тернопільські артилеристи провели в обласному центрі Прикарпаття акцію, присвячену 242-денної героїчної оборони Міжнародного аеропорту «Донецьк».

В новітній історії України оборона Донецького аеропорту стала символом мужності, незламності та професіоналізму український воїнів - кіборгів.

Всеукраїнська акція відбулася в аеропортах та інших місцях масового скупчення людей у восьми обласних центрах: Вінниця, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Одеса, Харків та Чернігів.

16 січня Україна відзначала День пам'яті захисників Донецького аеропорту. Оборона аеропорту тривала 242 дні - з 26 травня 2014 року до 22 січня 2015 року, і закінчилася після повної руйнації старого та нового терміналів аеропорту. Захищаючи Донецький аеропорт, загинули понад 200 українських захисників, поранено понад 500. Багатьох із них відзначено державними нагородами, деяких – посмертно, - нагадали в Івано-Франківському ОТЦК та СП.

 

Фото: пресслужба Івано-Франківського ОТЦК та СП20 Січня 2021 p.
©http://briz.if.ua/