Військовий привласнив радіостанції на суму майже 300 тисяч гривень


Motorola DP 4400. У привласненні таких радіостанцій підозрюють військовослужбовцяЗа процесуального керівництва військової прокуратури Тернопільського гарнізону 18 січня 2021 року повідомлено про підозру начальнику зв’язку – командиру взводу зв’язку однієї з військових частин за фактом привласнення військового майна – злочину, передбаченого частиною 3 статті 410 Кримінального кодексу України, - повідомили у пресслужбі Спеціалізованої прокуратури з у військовій та оборонній сфері Західного регіону.

За даними слідства, у грудні 2019 року вказаний військовослужбовець привласнив 12 радіостанцій портативних спеціального призначення «Motorola DP 4400», 3 радіостанції портативних спеціального призначення «Motorola DP 4800» та ноутбук Dell, якими розпорядився на власний розсуд. Своїми діями він заподіяв державі 287 тис грн збитків.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснює Територіальне управління ДБР, розташоване у м. Львові.

У  Спеціалізованій прокуратури у військовій та оборонній сфері Західного регіону також наголос санкція ч. 3 ст. 410 КК України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 12 років.20 Січня 2021 p.
©http://briz.if.ua/