В Івано-Франківську стартує набір молоді на стажування в рамках проєкту "Молодь і влада"


В Івано-Франківську стартує набір молоді на стажування в рамках проєкту "Молодь і влада"В Івано-Франківську вчергове оголосили набір молодих людей на стажування в органах місцевого самоврядування в рамках проєкту «Молодь і влада»

Про це повідомила народна депутатка України Оксана Савчук. З її слів, проєкт діє в обласному центрі Прикарпаття вже понад 10 років і за цей час в його рамках стажування в органах місцевого самоврядування міста Івано-Франківська пройшли понад 600 молодих людей. «Уже більше 10 років в Івано-Франківській міській раді ми реалізовуємо програму стажування для молоді. Протягом трьох місяців хлопці та дівчата співпрацюють з різними структурними підрозділами, навчаються та переймають досвід. І безперечно діляться своїм», - розповіла народна обраниця у фейсбуці.

З її слів, метою проєкту є дати можливість амбітним молодим людям ближче познайомитись з місцевим самоврядуванням. Дати їм розуміння, що розвиток громади та її успіх залежить від ефективної співпраці влади та громадян. «Так ми формуємо в першу чергу соціальну відповідальність кожного», - зауважила нардепка.

Серед осіб випускників проєкту – депутати місцевих рад, керівники громадських організацій та комунальних підприємств, начальники управлінь та відділів.

У свою чергу Оксана Савчук висловила готовність поділитись з молоддю своїми знаннями та досвідом.20 Січня 2021 p.
©http://briz.if.ua/