Звільнити центр Івано-Франківська від автівок через подорожчання паркування - нова ідея мера Марцінківа


Звільнити центр Івано-Франківська від автівок через подорожчання паркування - нова ідея мера Марцінківа. Фото ілюстративне Звільнити центр міста Івано-Франківська від автомобілів можна шляхом встановлення високих цін на паркування в центральній частині міста, - переконаний міський голова обласного центру Руслан Марцінків.

Свої думки з даного приводу він висловив на сьогоднішній оперативній нараді в міськвиконкомі.

«Центральна зона має бути дуже дорога, щоб людина запаркувалася і вона зрозуміла, що буде дуже дорого. Трошки дальше має бути дешевше і тоді воно буде працювати – оці паркувальні місця. Просто в центрі, вибач, до Ратуші 30 гривень – це дуже дешево. Тому там шастають. В центрі має бути дуже дорого, тобто має бути так, щоб він заїхав і три рази має подумати, чого сюди заїжджати», - зазначив мер і доручив своєму заступнику – директору Департаменту житлової та комунальної політики Івано-Франківської міської ради Михайлові Смушаку опрацювати питання збільшення тарифів на паркування у центральній частині міста Івано-Франківська. «У нас не таке велике місто – 200 метрів пройти ллюди не хочуть, тому що дуже дешева парковка в центрі», - прокоментував міський голова свою позицію.

Збільшення тарифів на паркування у центрі міста дозволить також, на думку Руслана Марцінківа, збільшити надходження до міського бюджету від паркувального збору та змусить працювати тих операторів, з якими укладено угоди про обслуговування паркувальних майданчиків, проте надходження від яких до бюджету не надходять.

На сьогоднішній день вартість однієї години паркування в центрі міста, біля Ратуші (перша зона паркування) становить 30 гривень, для учасників АТО/ООС – 6 гривень. Тариф за годину паркування на інших майданчиках становить відповідно 10 та 3 гривні.

Нагадаємо, раніше Руслан Марцінків заявляв, що «автомобілям має бути некомфортно» в центрі Івано-Франківська.

 

Фото ілюстративне20 Січня 2021 p.
©http://briz.if.ua/