Іванофранківським пенсіонерам виплатять разову допомогу з міського бюджету.


Іванофранківським пенсіонерам виплатять разову допомогу з міського бюджету. Фото з відкритих джерел ілюстративнеІванофранківські пенсіонери віком 75 років і старші отримають матеріальну допомогу з міського бюджету.

Про це повідомив сьогодні, в ході відеовключення у фейсбуці Івано-Франківський міський голова Руслан Марцінків.

З його слів, розмір разової допомоги становитиме 500 гривень. Її отримають усі мешканці Івано-Франківська, які мають 75 років і старші і при цьому отримують пенсію, меншу, ніж 3 тисячі гривень.

 «Ми десь розробляємо програму підтримки тих людей, які потребують допомоги, і прийняли рішення, що, зважаючи на таку непросту зиму, зважаючи на те, що ростуть ціни, тарифи, взагалі ситуація в нашій державі, все-таки порахували з фінансистами, що цього року можемо надати таку допомогу – допомогу людям старше 75 років, які мають меншу пенсію, ніж 3 тисячі гривень. Тому з міського бюджету ми усім нашим людям «золотого» віку, які 75 плюс, отримають по 500 гривень такої допомоги матеріальної…», - зазначив міський голова.

Зі слів мера, виплатити таку допомогу планується наприкінці січня – на початку лютого цього року. Для цього особам вказаної вище категорії необхідно подати заяву на отримання матеріальної допомоги до центрів надання адміністративних послуг, органів соціального забезпечення або до сільських рад там, де ще не створені центри надання адміністративних послуг.

Окремий вид матеріальної допомоги міська влада передбачила для осіб віком старше 90 років. Такі особи отримають по 1 тисячі гривень разової допомоги незалежно від розміру їхньої пенсії.

 

Фото з відкритих джерел ілюстративне19 Січня 2021 p.
©http://briz.if.ua/